pondělí 12. května 2014

Pondělí

Nemám ráda pondělí, většinou se mi nechce vstávat, odjíždí mi Michal do Prahy (nebo já do Brna), všechno je na pytel a víkend v nedohlednu... Dneska to ale bylo trochu jinak.

Dnes jsem si na papíře sepsala asi pět témat, o která bych se chtěla podělit na blogu a hezky jsem si předsevzala, jak večer jedno z nich rozepíšu. Ale ouha. Cestou domů po relaxační a vlastně i legrační vycházce s Lili v Lužánkách jsem potkala Ončika a Lenčika, moje dva přátele a dala si s nimi skleničku (dvě) v gongu. (V Lužánkách jsem málem spadla do potoka se slovy "Lilino, jestli kvůli tobě zahučím do té vody, tak se těš" a velmi jsem pobavila kolemjdoucí - to mě odnaučí nosit do parku se psem bílé triko a ruličku plakátů pod paží).

No ale zpět k tématu. Gong je vinárna u nás v domě, jen o dva vchody dál a mimo jiné je to jeden z důvodů, proč mám místo, kde bydlím hned radši a taky jsem tu potkala Ondru s Lenkou, bez kterých by můj život nebyl vůbec tak bohatý, jak je. Povídali jsme si o kytkách, co zasadili, o Michalovi, se kterým mě seznámili a se kterým prožívám pocity radosti a štěstí dnes a denně, dali jsme si pár cigaret a užívali jarního podvečera.

Přišla jsem domů, dívám se na Lili, jak se uvelebila na jednom z křesílek a je mi fajn. Čeká mě příjemný rozhovor po skypu a  super kniha Tisíc dnů v Benátkách o které Vám rozhodně napíšu co nejdřív. No... krátce a výstižně to shrne heslo dne:

Každé pondělí dokáže spravit dobrá společnost a sklenička Pálavy :)

A co dělá lepší den z pondělka třeba Vám?

Žádné komentáře:

Okomentovat